Beylikdüzü apart daire konusunda istanbul içinde ki vatandaşlar tarafından çok oranda kullanılan bir ilçemizdir. Bir yandan da kimi kesim tarafından bu yoğunluğun sebebine anlam verilemiyor, o kadar uzağa nasıl ve neden gidilir şeklinde düşünceler doğabiliyor.
Şehrin yoğunluğundan uzak, şehir içinde ki trafiğe kıyasla yok denilebilecek kadar az trafiğe sahip olan Beylikdüzü, günlük kiralık apart daire konusunda çokca rağbet görmektedir. İnsanların günlük kiralık daire konusunda beylikdüzünü tercih etme sebeplerinden biri de istanbul telaşesinden nispeten uzakta biraz sakin zaman gecirmek ve özellikle şehir dışından fuar ziyaretleri için gelen kişilerin fuar merkezine yakın konaklama yerleri bakmasından kaynaklanıyor.

Beylikdüzünde Metrobüse Yakın Eşyalı Günlük Daireler

Beylikdüzü günlük apart daire fiyatlarına gelecek olursak, fiyatlar fuar ziyaretlerinin genellikle haftasonları olmasından dolayı haftasonları ile haftaiçi farklılık göstermektedir. beş günün üzerinde kiralanan oda ya da daire kiralama fiyatları, beş günden az talep gören oda veya dairelere nispeten daha uygundur.

Listing ID: 7585e6889acc06e8

Mart 11, 2020 6:50 am

Bu ilanın süresi sona erdi

Yorumlar