Esenyurt İçinde Günlük Kiralık Bungalov

Kiralık daire konseptlerinin içine bir yenisini daha eklemiş olduğumuzu bildirmekten gurur duyuyor ve bu yeni haberi siz okurlarımıza bildirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İki değişik bölgede toplamda 8 adet esenyurt günlük kiralık ev seçeneğini de yelpazemiz içerisine yerleştirdik.

Odalarımızın içerisine girdiğinizde ciğerlerinize dolan doğal ağaç kokusu size hemen huzur verecektir. Odalarımızdan biraz bahsedelim. Ağaç ev olduğu için haliyle kapısı da ağaçtan yapılan evin içerisine girdiğimizde genişçe bir oda sizi karşılamaktadır. Mutfağı da Amerikan mutfak tarzındadır ve odanın güneş görmeyen köşesinde bulunmaktadır. Pencereleri de konsepte uygun olarak ahşaptan yapılmış olan bungalov evlerinin ekseriyetlerinin girişlerinde sizi çiçekler karşılayacaktır. Bu çiçekler tabii ki canlı çiçeklerdir ve rengarenk çiçekler açmaktadırlar.

Günlük kiralık bungalov evlerin arkasında orman bulunduğundan dolayı evinizden çıkıp orman içinde dilediğinizce yürüyüş yapabilmektesiniz. Evlerin birbirlerine yakınlıkları ne çok yakındır ne de sizi yalnızlık hissettirip korkutacak kadar çok uzaktır. Bungalov evlerin yakınında market de bulunmakta olduğu için ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Listing ID: 6895ed40266d77d1

Mayıs 31, 2020 7:20 pm

60 Gün, 15 Saat

Yorumlar